Cestování, cestovní kanceláře, last-minute

Cestovní kanceláře

Cestovní kanceláře a prodejci zájezdů - jmenný seznam s desítkami položek včetně internetové adresy - určitě si vyberete.

Cestovní lokality v zahraničí

Francie
Itálie
Japonsko
Kanárské ostrovy
Sankt Petěrburk - Petrohrad
Slovensko
Val Gardena - Itálie
 

Další můžete přidat i Vy! Pomůžete tím mnoha zájemcům o dovolenou, navíc můžete prezentovat své zážitky, dojmy, fotografie. To vše pod vlastním jménem či přezdívkou! Chcete znát detaily?

Last-minute

Chystáte-li se ušetřit nebo pokud jen necháváte rádi vše na poslední chvíli, je tady pro vás last-minute (nebo také last-moment).

Pokud se chystáte porozhlédnout po last-minute zájezdu, musíte na to být předem připraveni, neboť odjíždět můžete třeba hned daší den. Předem byste měli mít promyšleno, jak vše bude fungovat bez vás, ať už doma nebo v zaměstnání. Také mít předem připravený seznam věcí, které s sebou. Není od věci být se sousedy či známými být dohodnuti na tom, že v době, kdy budete pryč, dohlédnou na váš dům či byt, občas vyberou poštu (láká zloděje), zalijí květiny. Problémy mohou nastat také s domácími zvířaty, protože nechat buldoky s vašimi přáteli, to není ideální.

Google Earth

Google Earth - podívejte se kamkoliv díky počítače a internetu

Jan Zaškolný

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2024 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz