AVPersonal

Bez antivirového programu je dnes cokoliv cizí pro Váš počítač nebezpečné, a proto byste rozhodně měli mít nějaký antivirový program. Je na Vás, jaký si vyberete, ovšem tento je pro nekomerční použití zdarma a také je spolehlivý, a proto jej mohu klidně doporučit.

Můžete jej nechat běžet celou dobu, co je zapnutý Váš počítač, ale to velmi zpomaluje, takže je lepší jej nechat zapnutý jen v případě, že hodláte operovat s cizími nebo neznámými daty, např. po dobu, co jste na internetu, pokud do počítače strkáte cizí disketu, CD-čko, DVD-čko atd. A sem tam jej můžete pustit prostě pro jistotu. Nabízí slušnou dávku funkcí, důležité je taky to, že je snadná aktualizace. Kliknete na jedno tlačítko, které spustí vyhledávání nových součástí programu. Pokud najde nové soubory, vyskočí okýnko, ve kterém potvrdíte aktualizaci a za chvíli ji máte na svém PCčku. Nepříjemné však může být pro méně zdatné angličtináře, že se program po skončení přenosu dat zeptá, jestli chcete ukončit připojení, a Vy to jen ledabyle překliknete a ... můžete se připojovat znovu. To je však snad jediná chybka. Další skvělou věcí je databáze virů, takže pokud trochu zvládáte angličtinu tak se o nich můžete něco dozvědět.

Takže stahujte a pak už jen aktualizujte, aktualizujte, aktualizujte ...
Hodnocení8/10 bodů
DOWNLOAD - verze pro Windowsy (11MB)AVPersonal
DOWNLOAD - verze pro Linuxy (20MB)AVPersonal

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2022 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz