Crysis

3.11.2007 Crysis

Crysis, následovník hry Far Cry a jedna z nejočekávanějších her roku. First-person akční hra s nápaditým příběhem a kouzelnou grafikou.

Vžijete se do role příslušníka speciální jednotky, která se vydává na osamocený ostrov uprostřed oceánu, aby lokalizovala a evakuovala vědecké pracovníky, kteří zde byli překvapeni vpádem vojenských sil Koreje. Ke zvláštní věci dojde už při výsadku, kdy po problémech dopadáte do pobřežních vod bez padáku. Život vám při pádu zachraňuje speciální oblek, o kterém ještě bude řeč. I dále je děj poměrně zajímavý, ale už jej prozrazovat nebudu, stojí za to zažít si to osobně (a teď myslím hru, ne problémy s padákem).

Crysis Členové jednotky včetně vás mají možnost nosit speciální oblek, nano-suit. Díky němu můžete zvýšit svůj štít a více vydržíte, svou rychlost, sílu a další atributy. Vše můžete využívat pro efektivnější řešení situací, například s aktivovanou sílou můžete vyskočit na místa, kam byste jinak šplhali těžko, díky rychlosti můžete proběhnout nepříjemné úseky vaší mise nebo se pro přestřelku vybavit větší výdrží.

V Crysis zažijete kromě různých prostředí taky jízdu dopravními prostředky a zastřílíte si z mnoha dostupných zbraní.

Crysis Kapitolou samou pro sebe je grafika. Pakliže máte dostatečně výkonný stroj, užijete si podívanou jako asi ještě nikdy. Doporučuji prohlédnout si okolní obrázky, které jsou většinou z nastavení průměrné kvality textur a vypnutým vyhlazováním hran, takže na vyšší nastavení je vše ještě lepší. Krásné stromy, vodní hladina, předměty, výbuchy, prostě vše, na co si vzpomenete.

Crysis Při hraní se dozvíte jednu zajímavou věc. Vývojáři Crysis chystají speciální simulátor, který poběží na stejném enginu a ve kterém si zahrajete na dřevorubce! Nebo taky ne a ona úžasná fyzika je zde jen abyste měli ze hry mnohem lepší pocit. Když totiž střelíte do stromu a on se rozpůlí přesně v místě zásahu, abyste pak rozstříleli za pádu strom na ještě menší kousky, tak opravdu zíráte s otevřenými ústy. Nebo teda aspoň já jsem zíral. Pokud mrštíte vší silou (s využitím svého obleku) plastovou židlí na zem, efektně se rozláme na kousky. Vezměte do rukou něco těžšího, třeba květináč, a vyzkoušejte pevnost zdi chatrného domku. A pokud už opravdu nevíte coby, tak zkuste, co se stane po výstřelu do kanystru s naftou.

Crysis hodně vyzdvihuje neskutečně úžasná grafika a skvělá fyzika. Důvod, proč nehrát tuhle hru může být jen jeden – opravdu krvavé nároky na hardware.
Hodnocení9,5/10 bodů
DOWNLOAD - demo (MB)Crysis
Koupit Crysisna (X)zone
Koupit Crysis (Sběratelská edice)na (X)zone
Koupit Crysisna Funstore
Koupit Crysis (Sběratelská edice)na Funstore

Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis Crysis

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2022 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz