Doom 3

DOOM3

Doom 3 je hra plná strachu. Hra plná krve. Hra plná strašidelných zvuků. Hra plná násilí. Doom 3, to je hra!

A teď už tradičně... Pokud o této hře moc nevíte (vážný případ nebo nezkušený pařan), vězte, že jde o grafické hody a dlouhé noční pařby.

To bychom měli, takže dále. Ocitáte se na Marsu, výzbroj nic moc, všude kolem spousta příšer a málo, velmi málo, kamarádů. No, a vy byste se z toho měli vysekat. Prostředí kolem je interaktivní, výstřely mohou zničit světla, počítače nebo cokoliv jiného. Ačkoliv byl Doom někdy prezentován jako čistokrevná mlátička typu "sežeň rotačák, zmáčkni levé tlačítko myši a stříílééj!", ne vždy to půjde tak snadno, stane se, že budete hledat správnou cestu. Při tom alespoň podle všudypřítomných mrtvol (oproti minulým dílům ubylo, ale i tak dost) poznáte, kde už jste byli a kde zůstala zatím podlaha neposkvrněna.

Jak už jsem probíral, vzhledem k propracovanosti grafiky se doporučuje hraní v nočních hodinách, kdy na vás Doom dolehne ještě děsivěji. S detailností každé postavičky jsou spojeny i hardwarové nároky. Osobně jsem měl tu čest Doom III vyzkoušet na P4, 3,6GHz, 512RAM atd. a v určitých chvílích se stávalo, že se hra na okamžik kousla! Nepopírám, že v tom mělo prsty nastavení hry, které rozhodně nebylo na nízké grafice. Tudíž, máte-li alespoň trošku lepší počítač, určitě si Doom 3 zkuste a poznejte, co je to peklo.
Hodnocení9/10 bodů
DOWNLOAD - demo (483MB)Doom 3
Koupit Doom 3 Completena Funstore
Koupit Doom 3na Funstore
Koupit Doom 3: Ressurection of Evil datadiskna Funstore
Koupit Doom 3 stolní hruna Funstore

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2022 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz