Google Earth

Google Earth - Socha svobody.

Google Earth je grandiózní program, ve kterém si můžete prohlédnout jakékoliv místo na povrchu zemském. Chcete vědět, jak se dostanete k Eiffelovce v Paříži? Podívejte se pomocí Google Earth, jak se tam dostanete. Chcete šmírovat souseda? Mrkněte se, jak vypadá jeho zahrádka. Nudíte se? Prohlížejte si jakékoliv místo na světe pomocí Google Earth! ... Google Earth - Praha.

Jak jste poznali z předchozího odstavce, Google Earth je skvělý program. Spojuje v sobě mapy měst, států, služeb i zábavu. Časem by se měl stát jistým centrem informací, kde zjistíte vše, co se týká zeměpisu. Pokud nežijete opravdu v nějaké díře, neměl by pro vás být problém najít svůj dům. Můžete totiž pro lepší přehlednost zapnout zobrazování mnoha objektů, například silnic, železnic, letišť, kostelů, škol, nemocnic, parkovišť, nákupních center. Google Earth - Eiffelova věž

Sice je tento program (a ještě dlouho bude) stále v intenzivním vývoji, ale přesto je už teď téměř dokonalý. Můžete jej opravdu použít k orientaci, neboť ty nejdůležitější oblasti světa i naší republiky jsou provedeny opravdu do detailů. Auto ve Washingtonu DC je na vašem monitoru opravdu dost velké - 1 cm na délku. V Praze můžete poznat barvu střech domů, což se hodí :-).

Co se týče požadavků na vaše HW vybavení, průměrný stroj bohatě postačí. Kromě toho je třeba připojení na internet, neboť program všechny data stahuje souběžně s tím, když si je prohlížíte.

Pokud už Google Earth nestahujete, nejvyšší čas začít. Tenhle program musíte mít!
Hodnocení10/10 bodů
DOWNLOAD (11,2MB)Google Earth

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2022 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz