ICQ

ICQ

ICQ je legendární program pro komunikaci mezi více lidmi přes síť či internet. Komunikace probíhá pomocí textu, můžete také posílat obrázky či soubory.

Pokud se někoho, kdo alespoň trochu používá počítač a má přístup k internetu, zeptáte, zda, zná ICQ, téměř jistě dostanete kladnou odpověď. A stejné je to pak u otázky, zda jej používá.

Já jsem však v této věci výjimkou. ICQ sice znám, ale v žádném případě mu nehodlám obětovat místo na disku. Ne, že bych o měl málo, naopak, ale jsou zde jiné důvody. ICQ má sice mnoho kladů, ale to mě nepřesvědčí. Používám ke zdůvodnění několik argumentů. ICQ používá kdejaké pako a já nemíním ztratit desítky minut denně tím, že se budu zbavovat otrapů. Dále nemíním riskovat, že bych ztratil hodiny denně koverzací o ničem. Mezi další důvody patří čísla, které si může zapamatovat jen někdo s dost dobrou pamětí, ale já teda ne. Krom toho, používám program Skype, který toho umožňuje (podle mě) více.

Myslím, že ICQ je fajn program, ale ne pro každého. Pokud však patříte mezi ty, řekněme běžnější uživatele, není důvod si komunikační program, jehož název je slovní hříčkou z věty I seek you, nepořídit.

Aktualizováno: Stále jsem si ICQ nepořídil, ale jelikož mám Trillian, o možnost kontaktovat uživatele ICQ nejsem ochuzen. A navíc, Trillian je bez reklamy. Zkuste ji!
Hodnocení8/10 bodů
DOWNLOAD - verze 5.04 (4,07MB; ZIP)ICQ
DOWNLOAD - verze 5.04 (374KB; ZIP)Čeština pro ICQ

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2022 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz