The Movies

Představte si hru originální, zábavnou, rozsáhlou, hratelnou, s hezkou grafikou a možností tvořit vlastní filmy. Ano, máte The Movies. Hra The Movies se točí kolem filmu. Točí se filmy, točí se herci, kolem The Movies se točí její fanoušci.

V The Movies se opět vžijete do pozice, moment, opět? Kdepak, tahle hra přináší něco, co si hráči doposud vyzkoušet nemohli. Námět okolo televize a filmu byl v herní branži dlouho nevyužitý, jednou z mála her z tohoto prostředí je stařičká hra Mad TV, tudíž někdo s něčím někdy přijít musel. A přišel.

Vžijete se do rolí manažera, režiséra, scénáristy, chůvy (Myslíte, že herci se o sebe postarají sami? :-) a budete se bavit. The Movies je hra podobná principu tyccoonovek, jde o jakousi strategii, ve které budujete zábavní průmysl. A to už do doby černobílého filmu až po žhavou současnost.

Velkým kladem hry, který ji určitě udrží dlouho v oblibě, je možnost natáčet vlastní filmy. Doopravdy! Vyberete scénář, případně jej poupravíte, herce, kulisy a můžete točit. Výsledek můžete uložit jako videosoubor a můžete se pochlubit přítelům či na internetu svým výtvorem! Vy jste nikdy nechtěli natočit vlastní film?

The Movies je vynikající hra, která určitě nezapadne do šedého průměru, protože jasně vybočuje z řady. Pokud vás její popis zaujal, stáhněte si demoverzi nebo si případně kupte originálku, stojí to za to.
Hodnocení9/10 bodů
DOWNLOAD - demo (285MB)The Movies
Koupit The Movies Premiere Editionna Funstore

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2022 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz