Frantík

Probudil se v podivné místnosti. Její stěny vypadaly jako by byly vytvořeny z nepohybující se vody. Byl velice zesláblý a unavený a znovu usnul. Ve snu viděl podivné bytosti vypadající jako lidé, avšak místo rukou a nohou měly ploutve, na zádech šupiny. Všichni byli kolem něj a a mlčky si jej prohlíželi. Usmívali se na něj, avšak v jejich očích byl náznak smutku. Někteří byli velmi staří, avšak jiní nebyli starší než on. Frantík cítil otřesy a slyšel kolem sebe velký hluk. Potom sen skončil.

Najednou se ocitl ve velkém pokoji a nad ním se skláněli jeho rodiče. Když uviděli, že otevřel oči a probudil se, zeširoka se na něj usmáli. O dva týdny později už bylo Frantíkovi dobře a věděl, že se příště má od jezera držet dál. Na břehu jej tentokrát naštěstí objevili dva starčí páni, kteří si zde chtěli připomenout místo, kde trávili své mládí. Jak se dostal z vody však nikdo neví.

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2024 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz