Červenec 2005

27.7.2005

Stálý odkaz

TV Nova zase rýpá a odhaluje a zvyšuje návštěvnost některých webů
- na HHPZ's Pages téměř šest set návštěvníků za jediný den
Včera chvíli před osmou hodinou večer odvysílala Tv Nova reportáž, ve které oznamovala, že na internetu se objevil český překlad knihy Harry Potter a Princ poloviční krve. Nezapoměli na okamžik ukázat záběr na grafiku webu, takže si případní stahovači mohli být jisti, že jsou na správné adrese. Zmínila se také o tom, že pachatelé by si mohli za trestný čin porušení autorského práva odsedět až pět let.
Nevím, jestli budu ještě někdy moci típnout takový obrázek.Ten večer bylo na HHPZ's Pages hodně živo. Od 19. hodiny se návštěvnost neuvěřitelně zvedla a během dvou hodin se zde prostřídalo téměř 300 návštěvníků. Nějaké informace o tomto dílu totiž na tomto webu jsou, navíc při hledání výrazu harry potter a princ dvojí krve je na seznam.cz ve výsledcích odkaz na druhém místě, hned za jakýmsi knihkupectvím.
Nápor opadával, když jsem na HHPZ's Pages printnul tenhle obrázek.Je tedy vidět, že zpráva způsobila, že se k tomuto nelegálnímu překladu dostane ještě více lidí. Sice odkazy na stáhnutí z daného webu zmizely, ale autoři přesto nabízeli zaslání e-mailem. Každopádně bych chtěl jmenované televizi poděkovat za zvýšení návštěvnosti. :-D

26.7.2005

Stálý odkaz

Seznam ukradl nápad Gmailu
Nový e-mail Seznamu vypadá kromě barev a loga úplně stejně jako Gmail od Googlu.
Vypadá to tedy, že porážka Seznamu na poli e-malů se pomalu, ale jistě blíží. V minulosti byl Seznam nejvýznamější český portál s nejlepším e-mailem, dnes pomalu své postavení ztrácí.

17.7.2005

Stálý odkaz

Okouzlující program - Xara Webstyle
Nainstaloval jsem si program Xara Webstyle a málem mi vypadly oči z důlků. I v patnáctidenní verzi je tolik věcí, které můžete dělat, že je to prostě neuvěřitelné. Program se specializuje na webovou grafiku, to znamená loga, bannery, tlačítka apod., ale umožnuje práci s fotkami. Jestli hledáte nějaký jednoduchý, ale přitom neuvěřitelně učinný program na grafiku, tohle je trefa do černého, to mi věřte!

11.7.2005

Stálý odkaz

Uvádějte kontakt, jasný?!
Když jsem takhle brouzdal internetem a hledal inspiraci pro vylepšení svých webů, všimnul jsem si jednoho nepěkného jevu. Velké množství stránek je anonymní. Nikde není ani e-mail autora ani návštěvní kniha. Vrtá mi hlavou, zda se ti lidé za svůj web stydí nebo jsou líní připsat pár písmenek. A také se připravují o názory návštěvníků, tudíž neví, co jim chybí apod. Podepisujte se, prosím!

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2022 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz