Srpen 2005

26.8.2005

Stálý odkaz

Co hrát? #1 - RPG
Ačkoli někomu už končí prázdniny, jiným dovolená, rád bych doporučil pár her, které za to stojí.
Kapitolou samotnou jsou hry od Black Isle Studios. Pokud si vyberete něco od BIS (víte, co myslím), rozhodně nic nezkazíte. Jejich RPG jsou neuvěřitelně propracované a ani po letech neztrácí na kvalitě. Osobní (a velmi pozitivní) zkušenosti mám s Planescape: Torment, Fallout 1 nebo Fallout 2. Mezi další pecky patří série Baldur's Gate. Pozor, za Fallout Tactics nejsou zodpovědní, kromě toho je to propadák.
Určitě perfektní hra je Jagged Alliance 2, ale připravte si desítky hodin volného času. Neopomenutelnou hrou je Deus Ex, tolik oblíbené (a tedy i kopírované) sci-fi rpg. The Elder Scrolls III: Morrowind seženete ve zvláštní edici i s datadisky velmi levně a užijete si spoustu zábavy. Zajímavý počin je ZAX: The Alien Hunter, která však vypadá až podezřele roztomile a sladce.
Mezi připravované pecky patří The Elder Scrolls IV: Oblivion, snad i S.T.A.L.K.E.R., uvidíme co přinese tým Bethesda (TES4) v případě léta očekávané hry Fallout 3. Na tu však budeme muset asi nejméně dva roky počkat.
Pokud máte skvělé zkušenosti s jinými RPGčky nebo ve výčtu dle vás něco chybí, pište na známý e-mail info@123abc.cz.

25.8.2005

Stálý odkaz

To už by snad stačilo, ne?!
Nevím jak vy, ale mi už ty letadla lezou na nervy. Spadlo, nouzově přistálo, spadlo, nouzově přistála, ztratilo rádiové spojení, spadlo... Až jedno spadne na přímo na mou hlavu, myslím, že se mi to líbit zrovna nebude :-)

20.8.2005

Stálý odkaz

Co to nevidím?!
Tolik různých tlačítek na monitoru moc často nevidíte.Na chvíli odejdu od počítače a hned se něco podělá (za ten výraz se omlouvám všem, které to pohoršuje). Takovou změť tlačítek člověk nevidí moc často.

8.8.2005

Stálý odkaz

Jistota je jistota, to je heslo Centra :-)
Jistota je jistota - hesla Centra.Centrum.cz vsází na jistotu, tak dává prvky do stránky raději dvakrát. Přesvědčte se na obrázku.

7.8.2005

Stálý odkaz

Seznam.cz koupil Email.cz !
Na řadě je především otázka, s jakým záměrem. Je nepravděpodobné, že by Seznam chtěl vyvíjet nový e-mail hned poté, co "zpackal" ten předchozí. Spíš bych tipnul, že zejména kvůli adrese. Uživatelé Seznamu si budou moct vybrat z koncovky seznam.cz nebo email.cz, přičemž přihlásit se budou možná moci z obou adres? Nebo to bude jinak? Uvidíme, čím nás Seznam překvapí tentokráte.

6.8.2005

Stálý odkaz

Vtípky a narážky ukryté ve hrách (2.)
Jedna z drobných civilizací je zajímavě popsána. Opět tady mám jeden zajímavý screen ze hry Galactic Civilizations. Ta opravdu ukazuje, co to je humor ve hrách. Tentokrát jde opět o popis jedné menší civilizace.
Tahle hra weblog zásobuje, a jak to tak vypadá, tak ještě dlouho bude.

5.8.2005

Stálý odkaz

Aby ti nebylo horko, náfuko!
Tak daleko?!Takový malý a už si tolik vymýšlí. Ten zatracenej šutr Pluto musí být něco extra. Nejenom, že je uznaný jako nejvzdálenější planeta, i když je to jenom kus skály, ale navíc musí mít ještě nahnutou dráhu oběhu. No, alespoň, že kvůli té nahnuté trase se na chvíli stává jednou za několik desítek let Neptun nejvzdálenější planetou od Slunce, která kolem něj obíhá.
8-D

2.8.2005

Stálý odkaz

Vtípky a narážky ukryté ve hrách (1.)
Umělá inteligence nové generace - Microsoft pokulhává.Pravděpodobně jste už hráli nějakou hru, ve které byly narážky na věci skutečné. Od her vytvořených dnes již neexistujícími Black Isle až po Stardock, který vytvořil hru Galactic Civilizations, o které bude řeč.
Autoři do hry umístili množství technologií, které je možné vyzkoumat. Jedna z drobných civilizací je zajímavě popsána. Ke každé je navíc komentář, který je někdy kratší, ale jindy docela dlouhý. U vynálezu Umělá inteligence nové generace si neodpustili rýpnutí do společnosti Microsoft. Podívat se můžete kliknutím na obrázek vpravo.
Druhá věc se týká popisu jedné z drobných civilizací, které ve hře najdete.

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2022 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz