Doktoři

"Paně doktole, počebuju poťvlšení o tom, še šem hluchí," povídá starší pacient. Doktor mu píše na papír: "Dobře, počkejte, než najdu ve skladu potřebný formulář. Zatím Vám tady pustím rádio, ať se nenudíte."
 

"Dobrý den, pane doktore, jsem trochu moc bujný, potřebuji něco na uklidnění." "Dobře, já tady do Vás pustím trošku radioaktivity, hned bude po bujnosti."

Ministr zdravotnictví varuje: Radioaktivita ničí buňky.


"Pane Nováku, mám pro Vás 2 zprávy, 1 špatnou a 1 dobrou," povídá doktor pacientovi. "Tak nejdříve tu dobrou." "Byl to jen lehčí otřes mozku". "A ta špatná?" "Je tady jiný problém." "Mluvte." " Ehm, jak bych to rychle řekl, no prostě, máte vrozenou tělesnou vadu a zemřete za 4,3,2,1 -" "- a, áach." Tůů____
 

Tatínek letí s manželkou stopadesátkou do porodnice. Jejich nejmladší dítě se dožaduje pozornosti. "Tatí,..." "...později holččicko," odsekne tatínek. Dojedou k porodnici a tatínek: "Copak jsi chtěla, holčičko?" "Nó, už nic tati, já jen, že jsme zapomněli maminku doma."

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2022 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz