Zvířata

"Manželka mě uráží, že mám zuby jako králík," povídá zajíc.
 

Horymír a Šemík jedou na zálety. Horymír zaparkuje Šemíka pod balkonem a říká: "Ty Šemíku, počkej tady na mě, já pudu nahoru za Martinou a kdyby se manžel náhodou vrátil domů, tak skočím z balkonu na tebe a pojedeme rovnou k Neumětelům, ju?!" Horymír jde na zálety, Šemík čeká pod balkonem. Jsou s danou ženou v nejlepším, v tom zazvoní zvonek. Horymír popadne zbroj, skočí z balkonu, rozplácne se na zemi, Šemík nikde!?!? Martina oblékne župan, otevře dveře a tam stojí šemík a říká: "Nenechte se rušit. Já jenom,... vyřiďte Horymírovi že se venku rozpršelo a já počkám v kočárkárně.
(vtip poslala Karolína Nováková)
 

Na co se nejvíc těší hloupá ryba? Na Vánoce.
 

Přijde zajíc ke stánku se zmrzlinou a říká: "Máte mrkvovou zmrzlinu?" "Mrkvovou," povídá prodavač, "opravdu nemáme." Zajíc přijde další den a vše se opakuje. Když se to stane potřetí, zmrzlináři se udělá zajíce líto a objedná bednu mrkvové zmrzliny. Čtvrtý den tedy opět přiběhne zajíc a znovu: "Tak už máte mrkvovou?" "Máme," odpovídá s úsměvem prodavač. "Ta je ale hnusná, co," šklebí se zajíc.
 

Na co se nejvíce těší hloupé kuře? Na pořádnej hamburger!
 

Náš budík Vás zaručeně vzbudí! Stačí instalovat do pokoje a to je vše! Žádné otravné měnění baterek! Díky našemu budíku vstanete vždy včas! A navíc, dnes za pouhých 999 Kč! Uvítejme naši mouchu!

HHPZ

Zpět na úvodní stránku http://www.123ABC.cz

__________________
Menu
Cestování Čtenářský deník Download Harry Potter Hlavní stránka Mobily a SMS Počítačové hry Referáty, sloh Wallpapers Zábava
__________________
Sponzorované odkazy
__________________
Web
Katalog odkazů Naše odkazy a ikony O webu
__________________
Ikonka
123ABC.cz Ikonka 123ABC.cz pro vaše stránky a blogy. Další zde.
Zelený mužíček
* Doporučujeme přidat stránku k oblíbeným. *
    (c) Jan Zaškolný 2003 - 2022 - e-mail: info@123abc.cz - Mapa webu - www.123ABC.cz